Згадки про Дудчани в газетах 1925 року

Чому так?

Дудчани. Загальне зібрання членів сільгосптовариства ухвалило звільнити з посади прийомщика хліба гр. Гурія Шульгу, який розтратив гроші правління, бувши головою його. Але Шульга працює, аж курить. Давно йому вже час борги платити, але він і не думає оддавати. Селянство запитує: Чому це так, що не виконують постанови зборів. Сількор Член КНС.

Червоний селянин, субота, 10 жовтня 1925 року, сторінка 3


Допомогли

С. Дудчани. Найняла наша артіль “Зелений гай” у Качкарівському КВД трактора, щоб він заорав 45 десятин. Склали умову, по якій трактор повинен був прибути зерез 3 дні. Чекали селяне й, нарешті, через два тижні прибули аж два трактори, що пошматували землю і щезли, задимівши півтори десятини незаоранимн і кучки не запахамимя. Комсомолець

Червоний селянин, п’ятниця, 4 грудня 1925 року, сторінка 3


Дудчани. Голова КНС Неклесов нещодавно так напивея горілки, що показав свою особу всім. Голові сельради зуби побив, замзавокрЗУ і заврайЗУ теж попало. Звязали Неклесова і положили до нього в кабінет, і там він показав себе, вибивши вікно і порвавши патрета т. Леніна. Після довгих зусіль вдалося його одправити до Качкарівської міліції. Сількор Бачучий.

Червоний селянин, вівторок, 24 листопада 1925 року, сторінка 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *