Дудчани вирішили приєднатись до Милівської громади

Село Дудчани першим у Нововоронцовському районі розпочало процес децентралізації, – про це повідомляє газета “Новий день”.

Дудчанська сільська рада вирішила добровільно приєднатися до сусідньої Милівської ОТГ Бериславського району. Висновки щодо відповідності Конституції та законам України відповідних проектів рішень обох громад уже затвердив голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв.

— З ініціативою приєднатись до нашої ОТГ виступила Дудчанська сільрада. Вони звертались до нас неодноразово, однак остаточне рішення вони прийняли не одразу. Спочатку вони думали утворити власну ОТГ, однак через не дуже зручне географічне розташування та через небажання сусідів вони так і не змогли реалізувати цей задум. Зрештою, вони зупинились на варіанті приєднання до нас. Рішення було прийняте ними одноголосно, ніякого супротиву з боку жителів Дудчан ми не відчули, — прокоментував голова Милівської ОТГ Олег Яхнієнко.

Перші вибори у Милівській ОТГ були проведені в червні 2019 року. До її складу увійшли Милівська та Качкарівська сільради.

— Центром громади було вирішено обрати Милове через його зручне географічне розташування, — нагадав Олег Яхнієнко. – Оскільки в Миловому проживає менше людей, ніж у Качкарівці чи Дудчанах, центральне село не забиратиме більше коштів з місцевого бюджету. Ми є рівними з іншими нашими селами і всі жителі ОТГ це бачать. Тому я переконаний, що Дудчани аніскільки не пожалкують за своє рішення приєднатися до нас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *